Divadlo Slunečnice

První říjnový čtvrtek zněly z oken Duhového sálu nádherné melodie z pohádek a hudebních filmů. Na naši školu zavítalo po dvouleté odmlce divadlo Slunečnice z Brna a dětem z MŠ a z 1. stupně zahrálo veselou a tak trochu popletenou pohádku Hledá se Evelína. Písničky děti nadchly do té míry, že závěr pohádky doslova protančily.

Po přestávce přišlo publikum hudebně vyspělejší a tomu i odpovídal repertoár inspirovaný krásou filmové hudby. V poeticky laděném hudebním představení Filmový koktejl zazněly melodie z filmů Hříšný tanec, Pearl Harbor, Mamma Mia, Bony a klid, Fontána pre Zuzanu a dalších.

Nové podium, které je od září nainstalováno v Duhovém sále, hostilo opravdové profesionály a lepší premiéru si nemohlo ani přát.

Mgr. Eva Vítková

Divadlo Slunečnice