Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Lomnice, příspěvková organizace

Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit k navigaci

Sportovní reprezentace školy

První dvě sportovní akce, kterých se lomnická škola zúčastnila, skončily úspěšně a všem žákům patří dík za vzornou reprezentaci.

Ve čtvrtek 26. 9. 2013 odjela čtyři tříčlenná družstva na Vranovskou empiádu. Jde o závod, kde při absolvování běžecké trati v terénu plní členové družstva další šikovnostní a vědomostní disciplíny (např. požární ochrana, zdravotní příprava, hod na cíl, …). V kategorii 4. a 5. tříd obsadilo družstvo ve složení Valentýna Peringerová, Zdeněk Smolík a Jiří Vlach z šedesáti startujících družstev vynikající 3. místo. To nejlepší přišlo na závěr v kategorii 8. a 9. tříd – trojice Michaela Spurná, Jiří Kopecký a Tomáš Zeman suverénním výkonem zvítězili a stanuli na stupni nejvyšším.

Ve středu 2. 10. proběhl v Tišnově za účasti osmi družstev oblastní přebor v minikopané. Naše mužstvo vyhrálo skupinu a ve finále o postup do okresního kola podlehlo ZŠ Kuřim 1:0. Těsná prohra mrzí, ale nesnižuje úspěch reprezentace lomnické školy.