Florbalová exhibice

Dne 6. 11. 2012 se naši mladší žáci utkali ve florbalovém Orion cupu s družstvy ZŠ Dolní Loučky, ZŠ Smíškova Tišnov, ZŠ 28. října Tišnov a ZŠ Tyršova Kuřim v okrskovém kole. Postup našich lomnických hochů byl famózní. Bez porážky prošli celou soutěží a vybojovali postup do okresního kola v Pohořelicích. Nejplatnějším hráčem byl Tomáš Zeman, který svým nasazením (skoro se nenechal střídat) pomohl i Marku Sehnalovi k zisku titulu nejlepšího střelce turnaje. Nebýt však opory v brance v osobě Tomáše Crháka, který se připravuje ve florbalovém kroužku na naší škole, nebyl by úspěch našeho týmu tak výrazný.

Hodně úspěchů v Pohořelicích, kam žáky dopraví sponzorsky VSK Univerzita Brno, přeje

Mgr. Leona Ondráčková
vedoucí družstva