Připravujeme pro vás

Vánoční jarmark

Počátek letošního adventu zahájíme 24. 11. 2011 opět tradičním jarmarkem v prostorách naší školy. Představí se zde žáci se svými výrobky.
Uvítáme i šikovné ruce ze stran veřejnosti (prodej, ukázka výroby na místě, ...) - v případě zájmu nás kontaktujte na telefonních číslech 549 450 116; 777 964 138.

Rozsvícení vánočního stromu

Jako každým rokem i letos připraví ZUŠ a dramatický kroužek při základní škole kulturní program k rozsvícení vánočního stromu. Srdečně zveme všechny občany na 17. hodinu na náměstí Palackého. Součástí akce bude i prodej výrobků žáků naší školy s vánoční a zimní tématikou.

Program pro seniory

Tradičně se podílíme na kulturním programu předvánočního setkání seniorů, které se uskuteční 7. prosince 2011 v jídelně základní školy.

Vánoční besídku ZUŠ

Všichni jste srdečně zváni ve středu dne 21. prosince 2011 v 15.30 hodin do školní jídelny na „Vánoční koncertík“ žáků ZUŠ. Děti z hudebního a tanečního oboru vám předvedou, co vše se naučily.

Vánoční besídku MŠ

I naše nejmenší děti předvedou svým rodičům pásmo písniček a básniček v úterý 20. prosince 2011 od 14.00 hodin. Následovat bude vánoční dílnička spojená s výrobou drobných dárečků a příjemným posezením.

Jste srdečně zváni na všechny uvedené akce a těšíme se na vás!