Vánoční jarmark 2012

S příchodem blížícího se adventu jsme jako každoročně uspořádali v naší škole vánoční jarmark.

Děti si pro návštěvníky s pomocí pedagogů připravily různá přáníčka a dekorace s vánoční tématikou Na prodeji se podíleli sami žáci. Tradičně jsme také mohli koupí magnetky nebo jiné drobnosti podpořit některé charitativní organizace (Život dětem, CHRPA, …) a také Domov svaté Alžběty z Žernůvky.

Ve školní družině - kavárně vás obsloužily žákyně 7. a 8. ročníku. Podával se vánoční čaj nebo také punč. Členové kroužku Mladý zahrádkář si pro vás připravili ve vestibulu výrobky z chvojí. Nemohly chybět ani adventní věnce nebo také svícínky a věnečky na dveře. Návštěvníci měli opravdu z čeho vybírat.

Velké díky patří všem, kteří se na organizaci jarmarku aktivně podíleli.

Filip Bracek, VIII. třída