Vánoční jarmark - 2011

Ve čtvrtek 24. 11. 2011 se v naší škole uskutečnil tradiční vánoční jarmark, který nám připomněl začátek adventu a blížící se vánoční čas.

Učitelé ani žáci nepodcenili náročnou přípravu, proto přicházející hosté měli opravdu z čeho vybírat. Žáci nabízeli vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace, přáníčka, svícny. Pro nadcházející první adventní neděli nesměla chybět ani bohatá nabídka adventních věnců. Tu rozšířili i samotní žáci. Přímo na místě vyráběli své vlastní věnce i vánoční svícny, za které obdrželi patřičné uznání.

Jarmark nebyl jen pastvou pro oči, ale na své si přišly i mlsné jazýčky. Šikovné servírky ze 7. ročníku otevřely pod vedením paní učitelky čajovnu. Nabízely vánoční punč, čokoládu a pro unavené rodiče a učitele kávu. Ke všemu jste dostali sladký perníček. Vánoční klidnou atmosféru dokreslovaly koledy a zapálené svíčky.

Mgr. Magdalena Nosková

Vánoční jarmark - 2011