Vítězství žáků 8. třídy v krajském kole soutěže AJ

Nejusilovnější studenti jazyků v Jihomoravském kraji jsou z Lomnice

Aktuálně reprezentují náš kraj v celonárodním jazykovém šampionátu, který nezastavila ani koronakrize.

Praha, 19. května 2020 – Žáci 8. třídy ze Základní školy v Lomnici s paní učitelkou Bednaříkovou zvítězili v krajském kole celonárodní soutěže v učení cizích jazyků. V těchto dnech se snaží získat titul nejusilovnějších studentů cizích jazyků v celé České republice. Soutěž Jarní WocaBee šampionát odstartovala na českých základních a středních školách v březnu, a díky tomu, že soutěž probíhá výhradně online, pokračovala i v průběhu koronakrize. Soutěž je určena pro studenty všech cizích jazyků a kritériem hodnocení je usilovnost žáků v učení se nové slovní zásoby.

Celá tisková zpráva (pdf, 230 kB)