Slavnost slabikáře 2013

V úterý 4. června odpoledne se Duhový sál zaplnil rodiči, prarodiči, sourozenci, příbuznými a kamarády, kteří napjatě očekávali, co předvedou prvňáčci na Slavnosti slabikáře. Ti se na den, kdy se stanou opravdovými čtenáři, pilně připravovali. Rodičům ukázali nejen, že už umí číst, ale také zpívat, recitovat a hrát divadlo. Slavnostní událost byla zakončena aktem pasování na čtenáře a předáním knihy s věnováním. Knihu pro každého prvňáčka věnoval městys Lomnice a osobně ji předával pan starosta. Dětem obrovskou radost pak udělala společná hostina, při které si pochutnaly na dortu – slabikáři.

Mgr. Eva Vítková

Slavnost slabikáře Slavnost slabikáře Slavnost slabikáře Slavnost slabikáře Slavnost slabikáře Slavnost slabikáře Slavnost slabikáře Slavnost slabikáře Slavnost slabikáře