Recitační soutěž Dětská scéna, okresní kolo, Tišnov

Je to tak vždycky. Když se člověk na něco opravdu těší, shodou okolností a „náhod“ to většinou dopadne jinak, než si představoval. Radost z faktu, že se nemusíme na okresní kolo recitační soutěže trmácet až do Ivančic, vzala za své po prvním soutěžním dni. Cestu nám zatarasil koronavir. Sice jsme stačili vyhrát nultou a první kategorii i získat zásluhou Nely Kadlecové a Alenky Bednářové třetí místa a stát se nejúspěšnější školou okresu Brno – venkov, ale Kateřina Tichá (0. kat.) a David Kašpárek (1. kat.), kteří postoupili do krajského kola, si budou muset na svá další vystoupení určitě delší dobu počkat.

Eva Vítková