Workshop k volbě povolání

Rozhodovat se o tom, co budu jednou v životě dělat, jaké budu mít povolání, je těžká věc. Svoje o tom ví žáci, které brzy čeká volba vhodné střední školy - tedy deváťáci, ale i osmáci.

V úterý 6. prosince proto do naší školy zavítala odborná konzultantka JCMM, kariérová poradkyně a nositelka Národní ceny kariérového poradenství Mgr. Petra Šnepfenbergová.

Připravila si dva devadesátiminutové programy - pro deváťáky „Podle čeho si vybrat střední školu“ a pro osmáky „Mapování silných stránek“. Dokázala zajímavým způsobem žáky přimět k zamyšlení se nad sebou a svojí budoucností.

Věřím, že jim workshop pomohl vyznat se v tom, co v budoucnu chtějí či nechtějí, a usnadnil jim nelehké rozhodování.

Marcela Mašková

Workshop k volbě povolání