Mladý zahrádkář - co se nám letos podařilo

V soutěži Mladý zahrádkář vyhrála v územním kole v Ráječku za mladší kategorii 1. místo Vanessa Šindelková, za starší kategorii 1. místo Natálie Šikulová a 2. místo (o jeden bod) Aleš Konečný.
V národním kole soutěže Mladý zahrádkář v Praze již potřetí obhájil vítězství Aleš Konečný.

V územním kole ve Floristické soutěži v Ráječku získal za mladší žáky 1. místo Jan Poňuchákek, za starší vybojovala 1. místo Natálie Šikulová, která postoupila do zemského kola za Moravu, letos konaného na zámku v Kroměříži. Zde se umístila na 1.místě.

Co nás ještě čeká?

Natálie Šikulová svým vítězstvím postupuje do FINÁLE Floristické soutěže, kde zabojuje na Flóře Olomouc 6. října. Tak nám držte pěsti…

Takových pěkných výsledků by se nám těžko dosahovalo bez našeho mentora Filipa Bracka a spolupráce celého kroužku, ve kterém i ten nejmenší žák 2. třídy má své opodstatnění.

Eva Němcová a kroužek Mladý zahrádkář

Mladý zahrádkář - co se nám letos podařilo