Cambridge zkouška STARTERS

Naši milí,
s radostí píšeme, že jsme letos s odvážlivci opět nastartovali přípravu ke zkouškám Cambridge (viz foto), které umožňují projít a změřit své znalosti na mezinárodní úrovní. A to vůbec není jednoduché! V sobotu 27. 11. 2021 zkouškou Starters po dlouhé dvouleté odmlce prošli naši dva čtvrťáci. Nutno vyseknout poklonu i jejich rodičům, kteří statečně absolvovali cestu se svými dětmi do Brna i zpět a to v celé první sněhové nadílce. Čili velké díky jim i našim absolventům Davidu Kašpárkovi a Jindru Halalovi. A to není všechno. Další čekatelé se těší na testy v lednu. A až bude hezky zpátky na jaře teplo zas, pro 5. třídu zkoušky „Movers“ nastane čas.

Be Awesome and Stay Cool!
Zdraví team učitelek AJ z 1. stupně Anežka Bednaříková a Barbora Klímová

Cambridge zkouška STARTERS