Okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna 2022, Tišnov

Tak jsme se dočkali. Po dvou letech jsme se vypravili do Tišnova na okresní kolo recitační soutěže. Hlad po umění byl mezi dětmi opravdu velký, protože během dvou dnů si odborná porota vyslechla 110 recitačních vystoupení. A vybrat mezi nimi pouze deset interpretací textů, které si zaslouží postup do krajského kola, byl věru více než nelehký úkol. A my máme velkou radost, protože David Kašpárek ze 4. třídy získal Cenu poroty a Nella Topinková z 1. třídy, Nela Kadlecová ze 4. třídy a Natálie Šikulová z 8. třídy své kategorie vyhrály a koncem dubna budou naši školu reprezentovat v této umělecké soutěži v Brně.

Mgr. Eva Vítková

Okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna 2022