McDonald´s CUP 2023

V pátek 21.4.2023 se vybraní žáci 4. a 5. třídy zúčastnili McDonald´s cupu ve fotbale. Okrskové kolo se pořádalo v Tišnove na základní škole náměstí 28. října. Turnaje se účastnilo celkem 6 družstev. Základní školy z Doubravníku, Předklášteří, Dolních Louček, Tišnov Smíškova, Tišnov nám. 28.října a naše škola. Turnaj byl zorganizován tak, že si zahráli všichni proti všem. S Doubravníkem vyhráli kluci 6:1. Nejvyrovnanější zápas hráli proti Tišnovu nám.28.října, který nakonec vyhráli 3:2. Předklášteří porazili 2:0, Dolní Loučky 1:0. Kluky čekal poslední zápas se Smíškovou a už věděli, že ani prohra jim nesebere celkové vítězství. Tišnov Smíškova podlehla našemu neporazitelnému týmu 4:0. Kluci si odvezli medaile za první místo a postup do finální části okresního kola.

Ve středu 3.5. žáky čekala finálová část okresního kola v McDonald´s Cupu. Turnaj se konal v Modřicích a dorazilo tam 7 vítězných týmů ze svých okrsků. Všichni byli velice těžcí soupeři a nedokázali jsme urvat ani jedno vítězství. I přesto to byla pro kluky veliká zkušenost. Děkujeme za reprezentaci školy a sílu nevzdat to a hrát až do konce :-)

Sestava: Eliáš Vykoukal, David Tesař, Dmytro Kliparchuk, Filip Karkulín, Petr Urbánek, Tadeáš Dobeš, Přemysl Červinka, Tomáš Kučera

McDonald´s CUP 2023