Turnaj chlapců ve florbalu v kategorii IV

Dne 10. listopadu proběhl pod záštitou AŠSK turnaj ve florbalu chlapců v kategorii IV. Do zahajovacích soubojů nastoupilo 8. družstev ze základních škol a Gymnázium Tišnov. Družstva byla rozřazena do dvou skupin, kde se mezi sebou utkaly týmy v systému každý s každým. Z této skupiny náš tým ve složení Milan Kouřil, Simon Nestrašil, Jaroslav Starý, Jakub Pospíšil, Jan Češka, Jindřich Pučálka, Tomáš Přikryl, Ondřej Feifer, Josef Svoboda, Michael Pavlíček a Jan Pokorný postoupilo do čtvrtfinále z druhého místa. Nutno podotknout, že družstva měla stejný počet bodů. Ve čtvrtfinále se lomničtí chlapci utkali s týmem ze ZŠ Drásov. Rozhodnutím sudího byl proti nám písknut nájezd, který soupeř proměnil a jednobodový náskok si udržel až do konce utkání. V posledním zápase naši nastoupili proti ZŠ Dolní Loučky. Vyrovnaný zápas pro nás skončil vítězstvím a s konečným skórem 7:3 ze šesti zápasů družstvo ZŠ Lomnice získalo 3. místo. Děkujeme našim žákům za vzornou reprezentaci naší školy.

D. Kíni

Družstvo III