Dětská scéna - krajské kolo - Brno 2022

Letošní recitační sezónu zakončily tři žákyně naší školy velmi úspěšně. Nella Topinková z 1. třídy ohromila nejen velmi erudovanou porotu, které se líbila absolutně nejvíce, ale i diváky a z krajského kola si odvezla nejedno ocenění. Nela Kadlecová i Natálie Šikulová patřily ve svých kategoriích k těm nejlepším a obě získaly za své přednesy textů cenu poroty.

Jsem ráda, že úroveň dětského přednesu na naší škole i přes dlouhou covidovou výluku zůstává na vysoké úrovni a lomnická škola má v této oblasti stále dobrý zvuk.

Děkuji všem za předvedené výkony a obětování spousty času a těším se na jubilejní 20. ročník recitační soutěže na naší škole.

Mgr. Eva Vítková

Dětská scéna - krajské kolo - Brno 2022