Plavecké zápolení

Klub rodičů a přátel školy ve spolupráci se ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice a městysem Lomnice pořádal třetí ročník plaveckého zápolení pro malé plavce a neplavce.

Letošního ročníku se účastnilo rekordních 43 dětí, které závodily v různých plaveckých a vodních disciplínách. Všichni plavci dostali za své výkony sladkou odměnu, vítězové jednotlivých kategorií i krásné vodní ceny a diplomy. Za zmínku stojí vystoupení akvabely Hedviky Zelinkové, která zápolení ozvláštnila svým vodním akrobatickým uměním.

Děkujeme panu řediteli Mgr. Janu Vaščákovi za propůjčení bazénu a za permanentky do bazénu pro nejlepší plavce, paní Mgr. Anežce Bednaříkové za plavecký dozor, městysi Lomnice za poskytnutí dotace na ceny a občerstvení, rodičům za účast a podporu a hlavně všem malým plavcům a plavkyním, kteří se nebáli si zazávodit a zařádit ve vodě.

Vítězové jednotlivých kategorií:
1. Kategorie předškoláci – Jan Halám, Jonáš Bednařík, Dan Bárta
2. Kategorie 1.-2. třída: Jakub Straka, Miroslav Landsmann, Jan Fiala Anna Tioková, Martina Holešinská, Veronika Klepárníková
3. Kategorie 3. – 5. třída: Petr Bárta a Adam Haxa, Stanislav Klíma, Jiří Raus Hedvika Zelinková, Silvie Mikitová a Lucie Krésová, Natálie Šikulová
4. Kategorie 6.-9. třída: Pavel Váně, Marek Haxa, Ondřej Bracek Valentýna Peringerová, Tereza Koberová, Milada Nováčková

Mgr. et Mgr. Andrea Mikitová

Plavecké zápolení