Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců – Dětská scéna 2016 Ivančice

„Vy máte v Lomnici na ty talenty nějakou zvláštní líheň?“ Tak to byl dotaz od odborné poroty, která hodnotila výkony dětských recitátorů na okrese Brno-venkov. Ano, máme. Děti na naší škole opravdu rády recitují, a proto také získávají různá ocenění a mohou své výkony předvádět i v kolech krajských. Nebude tomu jinak ani letos. V dubnu budou v krajském kole v Brně reprezentovat naši školu sestry Bednářovy. Alenka mezi prvňáčky je opravdu mimořádným talentem a Natálka je již ostřílenou harcovnicí. Vždyť v krajském kole bude již potřetí! Kateřina Konečná (5. tř.), Jakub Jan Vaščák (6. tř.) a Valentýna Peringerová (7. tř.) si z Ivančic odvezli ceny poroty. Děti z Lomnice již několik let patří mezi ty, jejichž výkony patří mezi to nejlepší, co je k slyšení v celém našem okrese.

Mgr. Eva Vítková

Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců – Dětská scéna 2016 Ivančice