Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice

Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit k navigaci

Exkurze do Tyco Electronics v Kuřimi

V úterý 12. května se žáci VIII. třídy naší školy vydali na exkurzi do firmy Tyco Electronics v Kuřimi. Tato exkurze byla realizována v rámci projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání.

Když jsme přijeli na místo a vystoupili z autobusu, uviděli jsme obrovskou rozlehlou budovu. Na recepci jsme se rozdělili na dvě skupiny – jedna šla do konferenční místnosti a druhá si musela nasadit ochranné brýle a speciální boty, aby mohla jít do samotné výroby. Zde nám pan průvodce Fiala vysvětloval, co se v jakém oddělení vyrábí a co se tam vlastně dělá. Viděli jsme, jak se zde pracuje a jaké tu jsou pracovní podmínky. Pak jsme se vystřídali s druhou skupinou. V konferenční místnosti nám paní Křivánková řekla spoustu zajímavých informací, jako třeba počet zaměstnanců, různé benefity, jaké firma poskytuje, akce, které firma pořádá pro své zaměstnance, …

Tuto exkurzi beru jako vydařenou. Škoda, že projekt, který nám umožnil tuto firmu navštívit, se blíží ke konci. A tak můžeme jen doufat, že se naskytne nějaký jiný, který nám umožní poznat i další firmy v okolí.

Adam Girszewski, VIII. třída

Fotogalerie

Exkurze do Tyco Electronics v Kuřimi
Logo YouTube
Logo edookit
Logo hope
Logolink EU
Zdravé zuby
Ovoce a zelenina do škol
Logo Cambridge Park Partner School
Plníme program Skutečně zdravá škola
Šablony
Doučování žáků škol