Rozsvícení vánočního stromu 2022

Tak letos nám při rozsvěcování vánočního stromu v Lomnici vůně skořice, vanilky a hřebíčku konečně nechyběla! Děti z dramatického kroužku a ZUŠ sice ve svých písničkách zpívaly o tom, že potichoučku sněží, po obloze vločky se honí, rampouchy zvoní a na okno mrazík maluje, ale určitě nikomu z těch, co se přišli podívat na rozzářený stromeček nevadilo, že nic z toho se zatím v přírodě neděje. Atmosféra byla i tak vánočně-romantická a hlavně pohodová. Děti zpívaly o tom, že o Vánocích je nám sice krásně, ale i trochu smutno, že Vánoce, to je zpívání, dávání a usmívání. Ať nejen dětem to usmívání vydrží po celý advent i vánoční čas.

Eva Vítková

Rozsvícení vánočního stromu 2022