Duhový sál konečně ožil

Tak se děti i rodiče konečně dočkali. Hudebně-dramatický kroužek sice již od října loňského roku fungoval na plné obrátky, přesto však covidová situace kolem Vánoc způsobila, že nacvičenou pohádku o pekle lomnická veřejnost vidět nemohla. Až v pátek 3. června 2022 se zaplnil Duhový sál do posledního místečka a natěšení diváci mohli zhlédnout pohádku „Jak kvůli vajíčku šel kohout na zámek“ v podání dětí z „malého dramaťáku“ a čarodějnou pohádku „Matěj a čarodějnice“, kterou nacvičil a sehrál „velký dramaťák“. Na závěr povedeného a rozverného představení všichni společně zahráli a zazpívali písničku Ta naše hospoda. Spokojení a šťastní byli všichni – herci i herečky, muzikanti z kapely, která představení hudebně doprovázela, učitelky, a především diváci.

Eva Vítková

Duhový sál konečně ožil