Přeskočit k navigaci

Večírek pro seniory

Mažoretky, baletky, zpěvačky, klavíristky, flétnistky, sboristé, herečky i herci a téměř všudepřítomný pan učitel Lukáš Hacek hodinovým programem zpříjemnili každoroční setkání starších lomnických občanů. Dramatický kroužek Duha, který zahrál rozvernou pohádku „O zmrzlé královně“, svým sympatickým výkonem rozehřál nejen hlavní hrdinku, ale i všechny přítomné. Hudební čísla pak jen potvrdila, že je za co našim mladým talentům i jejich vyučujícím tleskat.

Mgr. Eva Vítková