Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice

Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit k navigaci

Poděkování za účast v územním kole soutěže Mladý zahrádkář

Žáci navštěvující Vaši školu se opět letos zúčastnili územního kola Mladého zahrádkáře. Všichni soutěžící měli velmi pěknou úroveň znalostí. V kategorii starších soutěžila letos z Vaší školy pouze Tereza Sedlářová a získala výborné 5. místo.

V kategorii mladších letos soutěžilo 6 žáků, což nás potěšilo. Milým překvapením byl Aleš Konečný, který získal 1. místo a zúčastní se tedy za nás v polovině června národního kola. I druhé a třetí místo získaly žákyně Vaší školy a to Ivana Horáčková a Julie Nečesalová. Čtvrté místo potom Vendula Pařízková, 6. Až 8. Místo Natálie Šikulová a Monika Svobodová. Vaši žáci byli v letošní soutěži zcela výjimeční.

Letos opět naše děti soutěžily i ve Floristice, což je způsob využití rostlin ze zahrad a okolí pro zkrášlení prostředí. Z vašich žáků v kategorii chlapců zvítězil Aleš Konečný, v kategorii dívek Natálie Šikulová. Ta se zúčastnila Zemského kola a v něm se umístila na fantastickém 5. místě.

Dovolujeme si Vám touto cestou poděkovat za to, že Vy a Vaši vyučující vedete děti k rozšiřování znalostí nad rámec běžné výuky a co je ještě důležitější, že v nich pěstujete odpovědný vztah k přírodě. Zvlášť si dovolíme ocenit práci paní učitelky Mgr. Ing. Evy Němcové, jejíž výsledky jsou již roky vynikající. Prosíme Vás touto cestou, abyste i Vy ocenili jejich aktivitu.

Ladislav Nezval
předseda ÚS ČZS

Logo Škola Online
Logo hope
Logolink EU
Zdravé zuby
Ovoce a zelenina do škol
Logo Cambridge Park Partner School
Plníme program Skutečně zdravá škola
Šablony
Doučování žáků škol