Přeskočit k navigaci

Rozsvícení vánočního stromu

„Rok uplynul zčista jasna, co dobrého nový chystá? Zdobte domy, zdobte síně, strojte stůl a noste mísy, vína každý loknout smí si, vánoční jas ze všech září, radují se mladí, staří…“ Přesně tato slova zněla lomnickým náměstím v podvečer první adventní neděle. Žáci školního sboru zazpívali pod vedením paní učitelky Evy Svozilové vánoční písně, které spolu s vůní skořice a hřebíčku dotvořily sváteční atmosféru . Počasí nezlobilo, a tak se snad dětem podařilo „ probudit zas ten úsměv v nás“.

Mgr. Eva Vítková