Green idea - Clear area

Konec projektu „Green idea – clear area“

Během tří měsíců žáci šesté třídy pracovali na tomto projektu, ve kterém prostřednictvím power pointových prezentací seznamovali své kamarády v Litvě a Lotyšsku, jak chráníme své životní prostředí, a co můžeme z odpadků, kterých je kolem nás stále více, vyrobit. Všichni žáci byli odměněni Národní agenturou a dostali drobné dárky. Cílem projektu bylo motivovat žáky k většímu zájmu o výuku anglického jazyka a poznat kamarády z jiných zemí, pro které je angličtina také druhým jazykem, který se učí.

Mgr. Marie Krejčí

Projekt eTwinning je součástí programu EU pro školy Comenius

ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice byl v tomto školním roce udělen certifikát za projekt Green idea – Clear area. Vybraní žáci se budou prostřednictvím internetových prezentací seznamovat s tím, jak se žáci v Litvě a Lotyšsku starají o své životní prostředí, uvidí, jak vypadají školy v těchto zemích a budou mít možnost komunikovat s novými kamarády v anglickém jazyce. Samozřejmě i my se budeme prezentovat fotografiemi, výtvarnými pracemi a výrobky ze života naší školy.

Mgr. Marie Krejčí

Certifikát - Green idea - Clear area (0.08 MB)

Hard working ants (17.89 MB)