Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Lomnice, příspěvková organizace

Přeskočit k navigaci

KOMETA

Žáci 4.a 5. tříd navštívili v rámci terénní výuky v pondělí  20. 5. 2024 zázemí hokejového týmu Komety.

I když se nám zdál stadion docela prázdný, protože většina osazenstva brázdí vody na NÁRODŇÁKU a zároveň probíhá oprava střechy nad lední plochou, tak jsme měli o to větší štěstí kouknout tam, kam se běžný návštěvník nedostane.

Sednout si ke kulatému stolu, kde probíhá každodenní porada, být součástí  plánovaného útoku, sednout si do srdce celého dění a zažít ten pot a tlukot srdce přímo v kabině našich kluků.

Když nám bylo předvedeno na dorostové žákyni v tréninku, co vlastně hokejista na sebe před každým zápasem vrství, tak naši fotbalisti pochopili svoje výhody.

Děti měly i možnost  si vyzkoušet část zátěžového tréninku přímo na vlastní kůži a někteří byly hodně úspěšní.

S příslibem příští návštěvy ledové plochy jsme se hezky rozloučili.

Eva Němcová, Eva Nečesalová, Monika Vlachová

KOMETA