Stezka odvahy - říjen 2022

Na konci října se uskutečnila akce STEZKA ODVAHY, na které se spojili žáci ZŠ Lomnice (Školní tým) s rodiči (Klubem rodičů) a došlo k rozšíření původní stezky školou o druhou stezku kolem lomnického rybníka a o doprovodný program v podobě strašidelných úkolů – lov duchů; zatloukání hřebíků do rakve; návštěvu pavoučí svatyně a let čarodějnic. Děti za splněné úkoly dostaly sladkou odměnu. Podle zatlučených hřebíků v rakvi se doprovodného programu účastnilo 130 dětí. Je však jasné, že celková účast byla mnohem vyšší!

Akce byla jedinečná i v tom, že se do její realizace přímo zapojila i řada rodičů, kterým se sluší jmenovitě poděkovat: hrobaři Prokopu Nováčkovi, čarodějnici Evičce Kantoříkové, strážkyním pavoučí svatyně Lence Kíniové a Veronice Matulkové, portýrce Markétě Burešové a strážci ohně Pavlu Škvařilovi.

Klub rodičů srdečně děkuje i ZŠ Lomnice – vedení školy, učitelům, kteří na akci participovali, a v neposlední řadě i zaměstnancům školy (paní uklízečce a panu školníkovi) za výpomoc.

Vaše bezprostřední reakce napověděly, že akce se líbila, že jste si ji užili a že se na ni za rok budete zase těšit!

Stezka odvahy - říjen 2022