Klub rodičů ZŠ Lomnice

Klub rodičů vznikl v roce 2005 jako Klub rodičů a přátel ZŠ Lomnice (KRAPŠ), tehdy dobrovolné sdružení občanů – dnes spolek, který zastupuje zájmy dětí a mládeže a úzce spolupracuje se školou v oblasti výchovy a vzdělávání; například (spolu)pořádá a organizuje kulturní, vzdělávací a společenské akce.

Poslání Klubu

Spolupracovat se školou a podporovat žáky k jejich všestrannému rozvoji v oblasti vzdělávání a volnočasových aktivit.

Pro naplnění poslání Klubu jsou klíčové: STRATEGIE = plán aktivit | FINANCE = příspěvky na činnost; | LIDÉ = dobrovolnická činnost.

Orgány Klubu

Předseda
Andrea Holešinská

Místopředseda
Anežka Bednaříková

Výbor Klubu
Anežka Bednaříková, Monika Bojanovská, Andrea Holešinská, Barbora Klímová, Miluše Landsmannová

Revizor
Miluše Landsmannová

Klub rodičů ZŠ Lomnice, z.s.
registrovaného Krajským soudem v Brně dne 22. července 2005 pod č. j. L 11253

Strhaře 38 679 23