Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice

Přeskočit k navigaci

Klub rodičů ZŠ Lomnice

Klub rodičů ZŠ Lomnice dodatečně obdaroval děti balíčky, kterých při akci oslavy Dne dětí 3. 6. 2022 bylo pro hojnou účast málo. Tímto se omlouváme a doufáme, že si všichni i tak toto společné setkání hezky užili! Těšíme se na další ročník.

Dětský den

Klub rodičů ZŠ Lomnice uspořádal dne 3. 6. 2022 Dětský den. Účast byla vysoká a máme radost! Děti si zasoutěžily, opékaly špekáčky, střílely z luku, zadováděly si ve skákacím hradu, nechaly se tetovat a tancovaly. Velké poděkování patří všem sponzorům akce, kteří přispěli na odměny a zábavný program, městysi Lomnice za technickou a dotační podporu a samotné škole za poskytnutí zázemí. Díky patří i žákům 2. stupně, kteří s organizací pomáhali a zastali tak rodiče, kterých je aktuálně v Klubu pro pořádání velkých akcí nedostatek. Těšíme se na další ročník a neváhejte, pojďte do toho s námi.

Váš názor na akci a vaše zapojení se do Klub můžete vyjádřit zde.

Dětský den

Pozvánka na Den dětí