Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit k navigaci

Základní škola Lomnice  

ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze

Stalo se již tradicí, že na jaře se krásné prostředí lomnické synagogy proměňuje díky nadšeným učitelům a žákům místní ZUŠ v koncertní sál. A letos 31. května tomu bylo dokonce již po desáté! Každý koncert je zasvěcený určitému tématu a tento desátý byl symbolickým „Ohlednutím“ za předchozími roky. A tak zněly například melodie lidové, z pohádek, muzikálů, o zvířatech, o lásce… Je obdivuhodné, jak taková menší umělecká škola dokáže vytvořit velmi pestrý a různorodý program, ve kterém se zpívá, hraje na nejrůznější nástroje i tančí a to na velmi vysoké úrovni! Ke koncertu také již neodmyslitelně patří i zajímaví hosté. Tentokrát zahrál soubor Barocco Aggiornato Tišnov a zatančily děti ze ZŠ Doubravník. Celý večer byl věnovaný památce pana učitele Jiřího Jaroše.

Já osobně vždy odcházím s blaženým pocitem z krásně prožitého hudebního večera a za to chci všem obětavým učitelům a žákům poděkovat! A jestli je chcete také podpořit a motivovat v jejich práci, přijďte za rok, určitě nebudete litovat. :-)

Jana Skulová

Fotogalerie

ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze ZUŠ Lomnice a její 10. koncert v synagoze