Vystoupení na vernisáži výstavy

„Milování v přírodě“ - tak se jmenuje výstava v Tišnově, na jejíž vernisáži účinkovali naši žáci společně s žáky tišnovské ZUŠ. Návštěvníci se mohli zaposlouchat do písniček o zvířátkách, které nastínily atmosféru celé výstavy. Žáci pěvecké třídy a žák kytarové třídy si mohli vyzkoušet, jaké to je vystupovat v Müllerově domě. Jednotlivá čísla vyzněla moc pěkně, neboť zdejší akustika účinkujícím jen přeje. Vernisáž byla zahájena v sobotu 26. ledna 2019 v 17 hodin a všichni návštěvníci se po jejím začátku mohli posunout do dalších prostor muzea, kde byla tato zajímavá výstava k vidění. Píseň „Když se zamiluje kůň“ v podání naší žákyně podtrhovala náladu celého večera.

MgA. Eva Štěrbová

Vystoupení na vernisáži výstavy