Velikonoční tvoření

V uplynulých dnech patřila odpoledne v družině přípravám na Velikonoce. Děti tvořily řadu výrobků s jarními a velikonočními náměty, jako třeba velikonoční přáníčko ve tvaru zajíčka, papírové kraslice zdobené rozličnými vzory …. A stejně jako v minulých letech si děti do družiny donesly květináč, který si ozdobily ubrouskovou technikou a až byl pěkně ozdobený, tak do něj zasely obilí. Obilí během několika dnů krásně vyrostlo a děti si do něj na ozdobu vyrobily několik velikonočních zápichů. Nezapomněli jsme ani na barvení velikonočních vajíček :-). Velikonoční tvoření se nám velmi povedlo a některé ze svých výrobků si mohly děti odnést před velikonočními prázdninami domů.

Vychovatelka ŠD Mgr. Lenka Bortlíková

Velikonoční  tvoření