Valentýnská pyžamová párty

Dne 14. 2. 2011 se to v naší družině hemžilo dětmi v pyžamkách. Jak je to možné? Rozhodli jsme se s dětmi uspořádat veselou „Valentýnskou pyžamovou párty“. Přípravy probíhaly už týden dopředu, kdy děti vyráběly výzdobu naší družinky. V den párty si téměř všechny děti přinesly svá oblíbená pyžamka, polštářky a plyšáky. Párty tedy mohla začít. Nejprve jsme si zatančili, udělali malou módní přehlídku v pyžamkách a s plyšáky a pak se pustili do kolektivních soutěží. Hledali jsme valentýnské dvojice, házeli polštářkem na cíl či jsme se snažili nacpat co nejvíce polštářků do velkého povlaku na polštáře. Čas jsme si našli i na zahrání si našich oblíbených her při hudbě jako jsou molekuly nebo židličky, při kterých jsme si užili hodně legrace. Mnoho dětí přineslo něco dobrého na mlsání, tak jsme si udělali i čas na posilnění mezi jednotlivými soutěžemi. Na závěr proběhla všemi napjatě očekávaná polštářová bitva a všechny děti byly odměněny za své soutěžení malou sladkostí. Myslím, že se nám naše první pyžamová párty povedla a příští rok si ji jistě zopakujeme.

Mgr. Lenka Bortlíková

Valentýnská pyžamová párty