Taneční koncert ZUŠ v Ořechově

Dne 11.4.2022 se žákyně a bývalé žákyně zúčastnily tanečního koncertu v Ořechově.

Zuš Ořechov která pořádala tento taneční koncert v krásném tanečním prostředí spolupracuje s naší školou již 8.rokem a všichni máme velkou radost že se taneční koncert opravdu vydařil. Naše tanečnice tančily opravdu nádherně svůj připravený program a již ted se těšíme na další ročník. Velké díky patří tedy všem zúčastněným, Zuš Ořechov za výbornou organizaci pana ředitele Mgr. Petra Křivánka a jeho bezvadnou spolupráci, paní ředitelce naší školy Mgr. Heleně Hegarové za celkovou podporu které si velmi vážíme a velkou zásluhu má na úspěšném tanečním koncertu paní Mgr. Andrea Holešínská která dívky na koncert přivezla a odvezla, bez této pomoci by se akce vůbec nemohla zrealizovat. Moc gratulujeme všem zúčastněným a moc děkujeme všem kteří se na tomto báječném koncertě podíleli.

Za TO Jana Suchá, Zuš Lomnice

Taneční koncert ZUŠ v Ořechově