Provoz družiny:

ranní družina   6.30 – 7.40 hod.
odpolední družina   11.20 – 16.30 hod.

Přihlášení: Vyplněný Zápisní lístek s uvedením přesného času pobytu dítěte ve ŠD- zadní strana přihlášky. Pokud je žák přihlášen, musí do družiny přijít ihned po skončení vyučování a dodržuje dobu pobytu podle Zápisního lístku. Změny v odchodech je třeba oznámit nejlépe písemnou formou (email, vzkaz, sms) nebo telefonicky na kontaktní telefon uvedený níže.

Odhlášení: zákonným zástupcem písemnou žádostí.

Omlouvání nepřítomnosti: V případě celodenní nepřítomnosti ve vyučování, je žák ve školní družině automaticky omluven. Pokud byl žák přítomen na vyučování ale bezprostředně po jeho skončení opouští budovu školy, je třeba tohoto žáka omluvit nejlépe písemnou formou (vzkaz, email, sms).

Poplatek za školní družinu: činí 500,- / pololetí

Za 1. pololetí úhrada nejpozději k 31.10. 2022
Za 2. Pololetí úhrada nejpozději  k 28. 2. 2023

Poplatek je možné uhradit převodem na účet školy číslo 307306514/0600 (do zprávy pro příjemce je třeba napsat jméno dítěte a zkratku ŠD), nebo v hotovosti v kanceláři školy.

Kontaktní údaje ŠD:
Edookit
telefon: 603 335 775
email: skolnidruzina@zslomnice.cz, suchomelova@zslomnice.cz, zemankova@zslomnice.cz

Kontakty na vychovatelky školní družiny a školního klubu

vedoucí vychovatelka Mgr. Michaela Suchomelová spackova@zslomnice.cz 603 335 775
vychovatelka Tereza Fajtlová, DiS. fajtlova.tereza@zslomnice.cz
vychovatelka Lucie Fojtíková fojtikova@zslomnice.cz