Prodaná nevěsta

• V úterý 12. 4. 2016 se uskutečnil další výlet za kulturou do NDB Janáčkovy opery na operní představení Prodaná nevěsta v režii Ondřeje Havelky.
  • Provedení bylo velice překvapivé oproti klasickému pojetí, na které jsme zvyklí.
  • Zejména dětem tato forma představení přiblížila klasickou a pro ně dosti náročnou, zároveň krásnou operu Bedřicha Smetany.
  • Nás rodiče zaujala zejména práce se světlem a stíny a odlehčení vážného tématu (vstupy do publika a využití mluveného slova).
  • Milovníci původního nastudování byli možná překvapeni, ale není na škodu poznat nové ztvárnění klasického díla.
  • Touto cestou děkujeme paní učitelce Marii Pospíšilové a paní učitelce Evě Vítkové za jedinečný zážitek, který oslovil všechny účastníky.

Těšíme se na další setkání s divadlem.
Spokojení rodiče a děti