Návštěva ZŠ Hudcova

Dne 24. 4. 2023 se zástupci Školního parlamentu vydali na zkušenou do světa a to na ZŠ Hudcovou v Brně. Proč nezkusit strávit jeden den ve stejné třídě v jiné škole s novými spolužáky a učiteli, aneb co takhle na výzvědy?  Ze začátku panoval ostych, ale zvládli jsme to a snažili se naši školu reprezentovat co nejlépe. Na fotografiích vidíte přípravu na návštěvu v podobě tvorby malých perníčků, které dostal každý žák a učitel, se kterým jsme se osobně setkali. Potom jsme fotili, co se nám líbilo ve třídě, na stěnách, chodbách i venku před školou. Nakonec si myslíme, že se máme stejně hezky jako děti na jiné škole. Bezva zkušenost!

Za Školní parlament a odvážlivce zdraví

Anežka Bednaříková

Návštěva ZŠ Hudcova