Informace a kontakty

Úřední hodiny ve školní jídelně: pondělí - pátek 7 - 8 hod., 13 - 14 hod.

E-mail: skolnijidelna@zslomnice.cz

Vedoucí školní jídelny: Eva Pavlíčková

Školní jídelna poskytuje obědy i pro seniory z Lomnice.

Bezhotovostní platba stravování

Aby byla platba řádně připsána na náš účet, musí rodič uvést tři položky:

• číslo účtu naší školy 307306514/0600
  • variabilní symbol – evidenční číslo dítěte (sdělí vedoucí školní jídelny)
  • identifikaci platby (např. Novák Jan – obědy září )

U sourozenců musí být příkaz uveden za každé dítě samostatně.

Objednávky přes internet

Strávník evidovaný v naší databázi, má umožněn vstup pro objednávání a odhlašování stravy také pomocí internetu.

Postup zpřístupněné služby:

1. V kanceláři při zakoupení čipu dostanete své uživatelské jméno a heslo
  2. V adresním řádku internetového prohlížeče zadáte www.strava.cz
  3. Ve formuláři „Výběr zařízení“ vyplníte číslo naší školní jídelny - 2426. Pokud zatrhnete „Uložit nastavené hodnoty“, příště již tuto položku nebudete muset vyplňovat. Kliknete na ODESLAT.
  4. Na monitoru se Vám objeví „Přihlášení uživatele“. Vyplníte požadované údaje, které jste dostali při zakoupení čipu. Kliknete na ODESLAT.
  5. Po úspěšném přihlášení se dostanete na uživatelské menu, ve kterém si již volíte příslušnou položku.

UPOZORNĚNÍ

1. Uzávěrka objednávek provedených přes internet bude ukončena v 10.00 hodin předcházejícího pracovního dne před odběrem oběda. Další případné změny přes internet nebudou akceptovány!
  2. Školní jídelna vyšla vstříc připomínkám rodičů a strávníků a v případě nemoci či z jiných naléhavých důvodů můžete výjimečně odhlásit dítě nebo sebe ze stravování od 6.30 do 7.00 hodin daného dne, ale pouze telefonicky 549 450 261 nebo osobně.
  3. V první den nepřítomnosti si může žák odebrat oběd do jídlonosiče, ostatní dny je nutno obědy odhlásit.