Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice

Přeskočit k navigaci

Bazén a sauna

17.11.2021 ve Státní svátek bude bazén, sauna i tělocvična pro veřejnost uzavřena.

Bazén

CENÍK

(2021 – 2022)

Bazén:

Děti do 15 let 30,- Kč/ hod
Dospělí 50,- Kč/ hod

Permanentka děti         (10 vstupů 270,- Kč
Permanentka dospělí   (10 vstupů 450,- Kč

Pronájem bazénu - mimo provoz pro veřejnost
maximálně 15 osob
550,- Kč/ hod

Sauna:

Jednotlivci 90,- Kč/ hod
Skupina - mimo provoz pro veřejnost
maximálně 6 osob
450,- Kč/ hod
po překročení maximálního počtu osob 675,- Kč/ hod

Permanentka  (10 vstupů 810,- Kč

Pronájem sportovní haly:

350,- Kč/hod

Pokyny pro vstup do bazénu a sauny

• při vstupu do bazénu a sauny je nutno mít respirátor ve společných prostorách vč. šaten (respirátor nenosíte ve sprše a na bazénové ploše a v samotné sauně, při vstupu ze sprch zpět do šaten je nutné nasadit respirátor)
  • dodržujte 2 m rozestupy
  • v šatnách se zdržujte co nejkratší dobu, neshlukujte se
  • dodržujte zásady hygieny (mytí rukou, dezinfekce)

DBEJTE POKYNŮ ZAMĚSTNANCŮ BAZÉNU a SAUNY, v případě nerespektování pokynů můžete být vykázáni z areálu bez náhrady vstupného!!!

podmínkou vstupu je prokázání možných variant - viz. dále:

• stanovují následující podmínky pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích, je-li to vyžadováno tímto mimořádným opatřením dle Ministerstva zdravotnictví:
    a) osoba absolvovala nejdéle před 3 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
    b) osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
    c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování, které je písemným potvrzením vydaným alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice, v jiném členském státě Evropské unie nebo ve státě, který je uveden ve Sdělení Ministerstva zdravotnictví jako země nebo její část s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky, které obsahuje údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal, že u očkování uplynulo:
         i) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen SPC) nejméně 14 dní, nebo
         ii) od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
    d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.
    e) osoba na místě podstoupí preventivní antigenní test(vlastní) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, nebo
    f) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 24 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

CERTIFIKÁTY od očkování stahujte na: https://ocko.uzis.cz/Account/Prihlaseni
(na pokladně očkovací certifikát pokladní nevyhledají - není v našich možnostech)
.

Důležitá další sdělení a omezení:

• možnost využití samotestování (nutno donést vlastní test)

V Lomnici 1. 11. 2021

Bazén