Tělocvična, hřiště

Provoz bazénu, sauny a tělocvičny pro veřejnost začíná dne 1.11.2023

Ceny jsou platné od 1.1.2023.

Možnost pronájmu tělocvičny v odpoledních a večerních hodinách.

Pronájmy:

tělocvična 500 Kč / hod

Kontakty:

tel: ZŠ   549 450 116
mobil:  ZŠ   777 964 138
mobil: správce areálu (listopad - březen)   773 918 342
e-mail: reditel@zslomnice.cz

PROVOZNÍ  ŘÁD

školního víceúčelového sportovního areálu při ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice

1. Úvodní ustanovení

• Tento provozní řád určuje podmínky bezpečného provozu v areálu a musí být všemi návštěvníky a uživateli bezpodmínečně dodržován.
  • Uživatel je povinen dodržovat veškeré předpisy pro ochranu zdraví osob i pro ochranu majetku.

2. Vstup do areálu

• Areál je zařízení pro sportovní a rekreační činnost.
  • Vstup do areálu je možný pouze určenými vchody. Přelézání plotu a zamčených bran je zakázáno.
  • Jízda na kole, kolečkových bruslích, skateboardech a koloběžkách je dovolena pouze na asfaltových plochách. Není povolena na trávě a umělém povrchu hřišť.
  • Do areálu je přísný zákaz vstupu se psy a jinými zvířaty.
  • V celém areálu platí zákaz kouření a konzumace alkoholu.
  • Vstupující osoby jsou povinny udržovat čistotu a pořádek v celém areálu a veškerý odpad vhazovat do odpadkových košů.
  • Jakékoliv znečišťování a poškozování hřišť a jejich zařízení je zakázáno.
  • Na hřištích s umělým povrchem je zakázáno používat nevhodnou obuv – kopačky na trávu, tretry, boty s podpadkem.
  • Uživatel hřiště nesmí svým jednáním ohrožovat zdraví jiných.
  • Uživatelé vstupují do prostoru areálu na vlastní nebezpečí a zodpovědnost. Majitel nenese odpovědnost za škody a úrazy, které si způsobili uživatelé vlastní neopatrností, nedodržováním provozního řádu nebo jim je způsobil někdo jiný.
  • Každý uživatel hřiště nese odpovědnost za škody způsobené, byť i z nedbalosti, na zařízeních sportovního areálu, popř. za škody způsobené užíváním hřiště na okolních nemovitostech.
  • Majitel nenese odpovědnost za škody na osobním majetku a odložených věcech.
  • Do areálu nemají přístup osoby, které jsou pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek.
  • Uživatelé, kteří se nechovají v souladu s provozním řádem a společenskými normami, mohou být z areálu vykázáni.

3. Provozní režim

• Areál slouží přednostně školní tělovýchově v době školního vyučování.
  • V průběhu většího zájmu o jednotlivá hřiště bude provoz a střídání zájemců upraveno samostatným provozním řádem včetně plánovací časové tabule.
  • Doba otevření areálu pro veřejnost je stanovena samostatnou přílohou, ve které je zohledněno roční období a případné zadání areálu pro hromadné akce a turnaje.
  • Mimo provozní dobu je vstup do areálu zakázán.

V Lomnici 1. 9. 2021

Mgr. Helena Hegarová