Čertovské dovádění

„Čerte, čerte, čertíčku, pojď si pohrát chviličku...“

My, učitelky z naší mateřské školy jsme letos uspořádaly pro děti soutěživý a tvořivý týden nazvaný „Čertovské dovádění“, ve kterém se děti zásluhou rodičů proměnily v malé čertíky a čertice a mateřská škola v „pomyslné peklo“. Všichni zažili spoustu legrace, která vyvrcholila v pátek 3. 12. 2010, kdy mateřskou školu navštívili žáci IX. třídy, kteří si pro děti přichystali hezkou podívanou. Nechyběl při ní Mikuláš, andělé a spousta čertů. A k tomu všemu samozřejmě neodmyslitelné řinčení, blekotání a černění. Všichni se trochu báli, ale největší hrdinové dokázali podat čertovi i ruku. Přitom se zpívaly písničky, recitovaly básničky a nechyběly sliby, že už budou všichni po celý rok jenom móóóc hodní.

Nadílka byla bohatá, zážitků hodně.

Tak zase za rok ...!

kolektiv učitelek MŠ