Už máme i moře!!!

31. května 2012 se uskutečnila oslava ke Dni matek a dětí. Hlavní náplní tohoto odpoledne bylo malování na zídku za mateřskou školou na téma „Moře“.

Na začátku oslavy zahrály děti z dramatického kroužku pohádku „O kůzlátkách“ a děti z MŠ zazpívaly několik písniček.

Po tomto zahájení se začala na zídce objevovat malovaná mořská zvířata a modré moře.

Maminky pro děti zajistily i malé občerstvení.

Hezké počasí přispělo ke klidnému a kreativnímu odpoledni a moře, které vzniklo, o něco více oživilo prostory za MŠ. Samotné obrázky přibližují, jak se to povedlo.

Bc. Jitka Müllerová

Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!! Už máme i moře!!!