Projekt Comenius končí

Dva roky uběhly jako voda a my jsme v závěru naší mezinárodní spolupráce s kamarády z Turecka, Polska, Španělska a Itálie. Účast v projektu nám přinesla spoustu užitečných zkušeností, zážitků, přátelství, poznání nových zemí, kultur, škol, kamarádů a motivů pro další práci. Poslední pracovní návštěva se uskutečnila v Turecku městě Malatyi na východě země. Zhodnotili jsme celý průběh projektu, předvedli práci našich žáků - prezentaci tradičních českých her, se kterou se můžete seznámit na webových stránkách školy nebo stránkách projektu www.doyouplaywithme.com. A protože projekt tohoto charakteru je nejen o možnosti cestování a poznávání, ale také o finanční částce, kterou škola může použít na potřebné vybavení kroužků apod., budeme se snažit o zapojení do dalších podobných aktivit. Všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu všech akcí spojených s projektem, děkujeme.

Marie Krejčí – koordinátorka

Logolinka - projekt Comenius