Netradiční vánoční besídka

V posledním týdnu před Vánocemi v úterý 20. 12. 2011 proběhla v MŠ "Netradiční vánoční besídka". Program byl zahájen milým představením dětí, které navštěvují dramatický kroužek. V "mini" pohádce o zatoulaném koťátku si děti zahrály příběh o tom, jak se holčičce zatoulalo malé koťátko a jak zase našlo pomocí dalších zvířátek cestu zpět ke své holčičce. Dále pak již všechny přítomné děti zazpívaly několik písniček o čertech a o zimě. Své vystoupení pak ukončily tradičními koledami. Každá třída ještě přednesla básničky o vánočním cukroví a o Vánocích. Po vystoupení dětí mohli rodiče podle vlastního zájmu tvořivě pracovat s dětmi ve vánoční dílně. Na stolech bylo připravené cukroví, vánoční punč a ve velké třídě svítil stromeček. Účast na akci byla opravdu "bohatá". Děkujeme všem rodičům za účast, cukroví, sponzorské dary a doufáme v další příjemná setkání při akcích v novém roce 2012.

Bc. Jitka Müllerová, vedoucí učitelka MŠ