Lomnická ZUŠka opět slaví úspěchy

V letošním roce nejmenší ZUŠka v republice slavila několik úspěchů na polích soutěžních. Děvčata z tanečního oboru (paní učitelka Jana Suchá) si přivezla diplom z taneční soutěže ZUŠ, v soutěži v sólovém zpěvu (paní učitelka Eva Štěrbová) dostali v okresním kole David Češka a Adéla Pilátová čestné uznání a Adam Haxa získal 3. místo. Největších úspěchů v soutěžním klání dosáhli žáci ve hře na žesťové nástroje (pan učitel Tomáš Prokop), kde v okresním kole byl Josef Hanák na 2. místě a Martin Češka získal 1. místo s postupem do krajského kola soutěže, ve kterém skončil na vynikajícím 2. místě.

Blahopřání a poděkování patří dětem, jejich učitelům, panu učiteli Jiřímu Jarošovi za korepetici a také vedení školy za pomoc při organizaci, dopravě a projevené podpoře učitelům i žákům.

Mgr. Marie Pospíšilová