Halloween

V pondělí 2.11. 2009 se naše družinka jen rojila podivuhodnými strašidýlky a jinými pohádkovými bytostmi. Ptáte se proč? V družině jsme totiž pořádali Halloweenskou oslavu. Několik dní před jejím vypuknutím jsme s dětmi začali vyrábět strašidelnou výzdobu - vytvořili jsme dýně z barevného papíru, dveře jsme ozdobili věncem z papírových dýniček. Ovšem nejvíce se dětem líbila výroba lucerniček ze zavařovacích skleniček, které se dětem velmi povedly.

Jakmile byla družinka takto krásně vyzdobená, rej strašidýlek mohl bez obav začít. Strašidýlka a ostatní pohádkové bytosti si nejprve zatančily a pak se nám představily. Strašidýlka nám předvedla, jak umí strašit a některá s odvahou předvedla strašidelný tanec a svou obratnost nám předvedla při dalších mnoha soutěžích jako třeba štafeta po novinách nebo běh s pingpongovým míčkem na lžíci. Na oslavě nechyběla ani spousta her, jako například dětmi velmi oblíbená hra při hudbě Židličky nebo Čaroděj.

Na závěr byla všechna soutěžící strašidýlka odměněna věcnou i sladkou odměnou za jejich úžasné strašidelné výkony.

Halloween