Didaktika pro kyberprostor

„Tablety do škol“

Začátkem dubna 2014 zveřejnilo ministerstvo školství výzvu Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost na další vzdělávání učitelů. Prostřednictvím této výzvy jsme se zapojili do projektu Didaktika pro kyberprostor, díky čemuž je nyní možné pořídit 13 ks mobilních dotykových zařízení pro pedagogy naší školy. Cílem projektu je zejména podpora dalšího vzdělávání pracovníků školy v oblasti využití ICT, ale i koučink, mentoring a odborné poradenství při pedagogických či technických problémech a následné zapojení získaných poznatků do jednotlivých vyučovacích předmětů.

Mgr. Andrea Slováková

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0027