Čarodějnický slet

V pondělí 30. 4. jste v družině mohli potkat spoustu čarodějek a dokonce i čaroděje. Jak je to možné? V naší družině se totiž konal Čarodějnický slet. Čarodějnice i čarodějové předvedli svůj kouzelnický um na módní přehlídce, napsali několik receptů na kouzelný lektvar nebo vyzkoušeli spočítat, kolik je všem zúčastněným čarodějnicím a čarodějům let. A vyšlo opravdu úctyhodně vysoké číslo :-). A aby si čarodějnice trošku protáhly svá těla, předvedly své umění lovení duší a uspořádaly závody v letu na koštěti. Po takovém výkonu všechny děti přepadl hlad, tak si pochutnaly na dobrůtkách, co nám přinesli někteří rodiče.

Vychovatelka ŠD Mgr. Lenka Bortlíková

Čarodějnický slet