Čarodějnický slet

V pondělí 30. 4. jste v družině mohli potkat spoustu čarodějek a dokonce i čaroděje. Jak je to možné? V naší družině se totiž konal Čarodějnický slet. Čarodějnice i čarodějové předvedli svůj kouzelnický um na módní přehlídce, napsali několik receptů na kouzelný lektvar nebo vyzkoušeli spočítat, kolik je všem zúčastněným čarodějnicím a čarodějům let. A vyšlo opravdu úctyhodně vysoké číslo :-). A aby si čarodějnice trošku protáhly svá těla, předvedly své umění lovení duší a uspořádaly závody v letu na koštěti. Po takovém výkonu všechny děti přepadl hlad, tak si pochutnaly na dobrůtkách, co nám přinesli někteří rodiče.

Vychovatelka ŠD Mgr. Lenka Bortlíková

Čarodějnický slet Čarodějnický slet Čarodějnický slet Čarodějnický slet Čarodějnický slet Čarodějnický slet